Untitled Document
Verilen Hizmetler

Dogostore.com Hikayesi

Hikayenin başladığı yer burası değil ama serüvene dönüştüğü yer burası. Bu noktadan sonra tutkular tasarımlara dönüştü ve İzmir’den başlayıp tüm dünyaya yayıldı.

En büyük tutkumuz tasarım! 2010 yılında uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda tutkumuzu özel bir malzeme kullanarak ayakkabıya bastık. Kendi geliştirdiğimiz inovatif bir teknikle Dünya’daki ilk baskılı ayakkabıyı, vegan deri kullanarak ürettik.

%100 Vegan

Kuruluşumuzdan bu yana vegan ürünler üretiyor ve vegan malzemeler kullanıyoruz. Hiçbir hayvanın zarar görmediğine emin olduğumuz oluşumların içinde yer almaya özen gösteriyoruz. Tüm dünyada hayvan haklarına saygılı bir üretimi savunuyoruz.

Benzersiz Tasarımlar

DOGO’da gördüğünüz her tasarım benzersizdir. DOGO tasarımlarının üzerinde gördüğünüz her çizgi binlerce düşüncenin, her renk sonsuz duygunun yansımasıdır. Çünkü biz yaratıcı bir ekibiz ve en büyük ilhamımızı hayata duyduğumuz tutkudan alıyoruz

Çevreye Duyarlı

Gerçek evimizin doğa olduğunu düşünüyoruz ve ona gözümüz gibi bakıyoruz. Tüm üretim süreçlerimizi bu duyarlılıkla ele alıyoruz.

Sürdürülebilir Bir Dünya

Sürdürülebilirliği, ekonomi, toplum ve çevre alanlarında geliştirdiğimiz proje ve iş birlikleri ile destekliyoruz. Zamansız tasarımlarımızla hızlı tüketimin önüne geçiyor, yaşanabilir bir dünya için tasarım ve teknolojiyi birleştiriyoruz.

SİZ DE DİJİTALL DÜNYADA VAR OLMAK İSTİYORSANIZ SİZE 1 DK. 'DA ULAŞALIM
Tekrar Aranmak İstiyorum
ETKİNLİK HABERCİSİ
E-bültenimize kayıt olun, etkinliklerden ilk siz haberdar olun.
HIZLI İLETİŞİM
Tüm bilmek istedikleriniz için lütfen iletişime geçin.