Untitled Document
Verilen Hizmetler

Fivescarf Hikayesi

Yılın Şal ve Eşarp Enleri

Tesettürlü genç hanımların ilgi ile takip ettiği tesettür trendleri, bu yıl belli tarzları, belli renkleri ve belli kumaşları ön plana çıkarıyor. Günlük yaşamda da, özel zamanlarda da pek çok farklı modelle karşımıza çıkan, çokça da kullanılan şal, eşarp, boneler, geniş bir renk ve model çeşitliliğine sahip. Peki, yılın enleri neler? Yani bu yılın şal ve eşarp modellerinde, en doğal, en ilgi çekici, en şık alternatifleri neler? Türban modelleri ve tesettür giyimin can alıcı ayrıntısı olan şal ve eşarpları, şimdi çok daha yakından inceliyoruz. Böylece tarzımızı belirleyip, giyimimizi şekillendirebiliriz.

En Enerjik Türban Modelleri

Hem şal, hem eşarplarda enerjinin kaynağı, renkler, kumaşlar ve desenlerdir. Bununla birlikte belli renkler yazın enerjisini yansıtırken, sonbahar gibi kimine göre enerjisiz mevsimlerin de son derece enerjik, aynı zamanda canlı bir görünüm ile bütünleşmesi mümkün. Bu yüzden de her mevsim enerjik seçimlere dolabımızda yer açabiliriz. Öneri isteyenler için ise Medine ipeği serimiz, shine begonia serimiz gibi özel ürünler, kesinlikle hem görünümü, hem ışıltısı ile en enerjik şal modellerini oluşturuyor. Üstelik renk seçenekleri sayesinde, tesettürlü genç kızların her mevsim enerjisini yansıtmasını sağlayacak… Başlı başına renk seçenekleri ve ışıltısıyla bunu yapabilen yenilikçi ve benzersiz modeller ile karşılaşacaksınız. Hem her an, her yerde kullanabilir, hem de özel anlarınız için bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 

En Doğal Şal ve Eşarplar

Tesettür giyimin tamamlayıcısı, olmazsa olmazı, aynı zamanda en önemli parçasıdır eşarp ve şal. Eşarplar, şallar, boneler, farklı renkleri, modelleri, kumaşları ve tarzlarıyla tamamlar stilimizi. Genç ve dinamik bir görünüm için ise sadece canlı renklere ya da iddialı desenlere odaklanmamız gerekmiyor. Doğal renkler ve kumaşlarla da son derece canlı bir görünüme sahip olabiliriz. Çünkü doğa başlı başına canlılığıyla gözlerimizi kamaştırıyor. Örneğin; Maxi Cotton serimiz, doğallığıyla çokça konuşuluyor. Doğayla diyalog halindeki renkler, doğal kumaşlarla bir araya gelmiş ve inanılmaz bir pozitif enerji ortaya çıkmış. İşte bu enerji, yeni nesil tesettürlü genç hanımların tam da aradığı şık, aynı zamanda enerjik duruş olacaktır. Her hali ile doğal görünen, doğal güzelliği ortaya çıkaran şallar, tesettür giyimin doğal bir tamamlayıcısı olarak tercih edilebilir. Tesettür giyim öyle iddialı ve büyük değişikliklere gitmeye gerek olmadığını, aradığımız farklılığın doğada olduğunu da bu modellerde görebiliyoruz. 

Konforu Elden Bırakmayanlara Özel

Türban modellerinde konforu öncelikli olarak benimseyenlere yılın enlerinden olan harika bir önerimiz var. Biliyoruz ki tesettür giyim, farklı tarzlar, bakış açıları, kişisel zevkler ile şekillenebiliyor. Yılın hem en yenilikçi hem de en rahat şallarını ise Relax serimizde bulabilirsiniz. Minimal desenlerle soft renklerin yanı sıra, kumaş dokusu ve ölçüleri ile de konfor sağlayan seri, son derece hızlı olan günlük yaşam içerisinde rahat olmak isteyen genç kızlarımıza hitap ediyor. Türban modelleri arasında bu özellikleri ile fark yaratan seri, yılın en rahatı olarak ilan edilebilir ve şal eşarp enlerinde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Rahat olayım ve gün içerisinde oradan oraya koşturabileyim diyorsanız, kesinlikle bu seriden vazgeçmemelisiniz. Modern tasarımların olmazsa olmaz teknolojisi dijital baskı ve dijital tasarımlar, yenilikçi bakış açısı ile tesettür giyim kombinlerini tamamlıyor. 

En Modern Eşarplar

Uyumlu olduğu kadar dikkat çekici olan renkleri ile adeta birer tablo gibi görünen eşarplar, aynı tasarımlar ama farklı renklerle de sunuluyor. Bu da geniş bir seçim alanı anlamına gelmektedir. Yani en modern eşarplara, istediğiniz renklerde sahip olabilirsiniz. Modern bir tarzınız varsa ve yılın en modern eşarp tasarımları ile şık olmak istiyorsanız, dijital tasarımların gücünden yararlanabilir, Twill eşarp modellerine göz atabilirsiniz. 

En Güçlü Tasarımlar

Tesettür giyimin baş tacı olan tesettür giyim, yılın en güçlü tasarımları ile devam edecek olursak, oldukça farklı alternatifler ile karşılaşabiliyoruz. En güçlü tasarımları genellikle düz modellerin ya da farklı, kaliteli kumaşların oluşturduğunu görüyoruz. Kumaş kalitesi, tesettürde başlı başına bir güç göstergesidir. Buna en iyi örneklerden biri ise Medine İpeği… Hem kumaşıyla kalite ve asalet temsilidir, hem de renklerinin canlılığıyla kombininizi bir adım yukarıya taşımayı başarır. Bu yüzden de şal - eşarp seçiminde hassas olmak gerekiyor. Sıradan bir şal, sizi sönük gösterebilirken, kaliteli, dikkat çekici renkte bir şal, bulunduğunuz her ortamda hanımların imrenen bakışları ile karşılaşmanıza sebep olabilir. Aynı şekilde en güçlü tasarımlar arasında yer alan Twill eşarp serisi, giydiklerinizi daha güzel gösterecektir. Kombinin tamamlayıcı kilit parçası olarak kullanılabilirsiniz. Bunu sunan kalite ve desenleri mutlaka incelemelisiniz. 

En Gösterişli Tasarımlar

Tesettür giyimde ve hatta daha spesifik olarak ele alacak olursak türban modellerinde “Enler” listemize en gösterişli tasarımlar ile devam ediyoruz. Genç hanımların özel günler, kına gecesi gibi özel zamanlarda tercih ettiği gösterişli şal - eşarp modelleri, her şeyden önce ışıltısı, renkleri ve canlılığıyla dikkat çekmelidir. Buna örnek olarak baskılı eşarp modellerimizi verebiliriz. Diğer taraftan Junset serisinin göz alıcı duruşu da unutulmamalı. En gösterişli şal modellerini arayanlar için bu seri güzel bir alternatif olabilir. Tek renk, desensiz olan tasarımlar, çeşitli türban aksesuarları ile şık bir görünüm ortaya koyabilir. Diğer taraftan Sade haliyle bile, gösterişli kıyafetleri ön plana çıkarıp, kusursuz bir tamamlama gerçekleştirebilir. Enzo serisi ise muhteşem dokusuyla farklılığı sevenlere hitap ediyor. Üstelik tüm sadeliğiyle gösterişli olmayı da başaran tasarımlar, yılın enleri arasında ön sıralarda yer alıyor. En gösterişli tasarımlara burada kolayca ulaşabiliyorsunuz. Tesettür giyim modasının en belirleyici parçasıdır Türban. Bu sebeple de kombine uygun bir seçim yapılmalı, uygun kalite ve renkte şal ya da eşarplar seçilmeli, uygun boneler ile kombin tamamlanmalıdır. Yılın trendlerine baktığımızda en gösterişli, en güçlü, en modern şal, eşarp, boneleri belirgin bir şekilde görebiliyoruz. Aynı şekilde en rahat, en doğal, en enerjik seçenekleri de rahatlıkla seçebilirsiniz. Tesettür giyimi benimsemiş genç hanımlar, ruhunu yansıtan özel ve kaliteli parçaları seçerek, dik ve özgüvenli duruşlarını sergileyebilir. Türban modellerindeki sadelik, doğallık, muhafazakar görüşe uygun hal, bu enler içerisinde bariz bir şekilde dikkat çekiyor. Yaşama bakış açısını, giyimi ve tarzıyla bir araya getirmiş olan genç kızlar, çeşitli şal - eşarp serilerimiz ile kendilerini iyi hissedecekleri kombinler yapabilirler. Tüm bunların yanı sıra rahatlığı da ön planda tutuyorsanız, yani şık olmanın yanı sıra konforlu hissetmek, gün içerisinde eşarbınızın ya da şalınızın nasıl göründüğü endişesine kapılmamak istiyorsanız, tüm bu öneriler sizin için idealdir. Doğal kumaşlar, organik seçimler, şık kumaş dokuları, kalite, benzersiz renkler, buradaki şal, eşarp ve boneleri farklı kılıyor. Dolayısıyla da tesettür giyim kombini yapmak kolaylaşıyor. Benzersiz kalitesiyle belirginleşen her bir şal eşarp modeli, sizi kolayca kombin yapmaya yönlendirecektir. Her güne “Ne giyeceğim?” derdini de bu şekilde başınızdan savmış olacaksınız. Eşarbınız başlı başına bir sanat eseri olduğundan, giydiğiniz her şey güzel görünecek… Tesettür giyim anlayışına uygun, bu bakış açısı ile bütünleşen tasarımların, kalite ve estetik bir işçilik ile ortaya konulması, sizi farklılaştıran en önemli unsur olacaktır. Günlük yaşam, iş yaşamı ya da özel günler için seçiminizi hemen şimdi yapabilirsiniz!