Untitled Document

He-Qa Hikayesi

Doğan, büyüyen, hızla yaygınlaşan fakat yaygınlaştığı anda küçülmeye başlayan bir olgudur moda. Gelip geçicidir. Hızla tükenir, tüketilir. Bu yüzden önemli olan bu gelip geçici olgunun değişmeyen DNA’larını keşfedebilmektir. Tıpkı hücrelerde saklı genler gibi, modanın da değişmeyen stilleri vardır.

Esra Keskin Demir tasarımlarının stili, kasaba hayatının ufak detaylarının kent yaşamının getirdiği modernliğe dokunması ile hayat bulur.

Bu yüzden zamansız, sade ve her daim özgündür. 

Üretimin tüm aşamalarında premium kaliteden ve tesettür ölçülerinden asla taviz vermeyen Esra Keskin Demir, hiçbir zaman modanın esiri olmamıştır ve olmayacaktır. Tasarımcı, küreselleşme ile birlikte yozlaşmaya başlayan muhafazakâr tekstil endüstrisinin bu gidişatına karşı ilk günden bu yana yazılarıyla ve tasarımlarıyla karşı koymuştur. HE-QA kadınının kimliği bu doğrultuda; ‘muhafazakar sınırlar dahilinde’ günümüz modasına entegre son derece rafine tasarımlarla oluşturulmuştur. Özellikle trençkotları ve mantolarıyla kısa sürede başarı yakalayan Esra Keskin Demir ürünleri, muhafazakâr giyim ölçülerine dikkat eden genç ve orta yaşlı neslin kıyafet arayışına destek sağlamaktadır.
SİZ DE DİJİTALL DÜNYADA VAR OLMAK İSTİYORSANIZ SİZE 1 DK. 'DA ULAŞALIM
Tekrar Aranmak İstiyorum
ETKİNLİK HABERCİSİ
E-bültenimize kayıt olun, etkinliklerden ilk siz haberdar olun.
HIZLI İLETİŞİM
Tüm bilmek istedikleriniz için lütfen iletişime geçin.